LifeBox

ücretsiz Depolama Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 57.1 MB
  • Version 2.18
  • Dil TR / EN
  • Firma Turkcell Teknoloji
Lifebox, iOS işletim sistemine ait cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen bir üretkenlik uygulaması olarak tasarlandı.

Lifebox, iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen bir verimlilik uygulaması olarak geliştirildi. Uygulama ile kullanıcıların depolama alanı sorunu çekmemesi amaçlanıyor. Uygulama kullanıcılarının cihazlarında 16 GB hafıza alanı bulunuyor ve yer sıkıntısı çekiliyorsa bu uygulama ile alan kurtarımı yapılabiliyor.Turkcell abonesi olan kullanıcılara aylık 5 GB internet ve 50 GB depolama alanı veriliyor. Bulut depolama sistemi ile kullanıcılar fotoğraf, video, görüntü, ses kayıt ve müzik gibi diğer tüm dosyaları istediği gibi saklayabiliyor. Dosyaları harici bir alanda kayıtlı tutan uygulama ile kullanıcılar cihazlarında hafıza dolu bildirimi ile karşılaşmamış oluyor.

Uygulama, cihazın kamerası ile çekilen fotoğraf ve videoları otomatik olarak bulut depolama alanına gönderiyor. Bunun yanı sıra uygulamanın farklı bir diğer özelliği ise depolama alanına atılan dosyalar  indirme yapmadan görüntülenebiliyor. iCloud hesabı kullanan kullanıcılar bilgisayar ve iPadlerden de görüntüleme yapabiliyor. Ayrıca Lifebox ile bilgisayarlardan görüntüleme yapılabilmesi için indirme işlemi yapılmasını da istemiyor. Uygulamayı kullanan kullanıcılar Platinum özelliğine sahip ise 500 GB depolama alanı da hediye ediliyor.

 

LifeBox indir