lifebox

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 3.8.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Mobil cihazınızın verimliliğini lifebox uygulaması ile arttırın.

Lifebox uygulaması mobil cihazınızı daha verimli kullanabileceğiniz bir hale getiriyor. Mobil cihazlarımızın hafızasının dolması büyük bir problem. Fakat Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş bunun da bir yolunu bulmuş ve lifebox uygulamasını geliştirmiştir. Uygulamamız internetinizin olduğu her yerde mobil cihazlarınızda bulunan verilerinizi yedekler ve mobil cihazınızda kalmasına gerek kalmaz. 

Sizinde mobil cihazlarınız hafıza dolu sinyalleri veriyorsa lifebox uygulamasını ücretsiz olarak Android mobil cihazınıza indirin ve bu problemden kurtulun. Fotoğraf, video ve diğer dosyalarını lifebox?ta biriktirebilir, internetin olduğu her yerde tüm bu dosyalarına erişebilirsin. Ayrıca çok daha fazla kolaylığı lifebox?ta bulabilirsin. Uygulama üzerinden fotoğraf çekemezsin fakat fotoğraflarınızı yedekleyebilirsiniz. Üstelik uygulama içerisinden indirme işlemi yapmadan lifebox uygulamasının içerisinden fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. 

Özel fotoğraflarınızı dosyalayabilir ve aradığınızda anında bulabilirsiniz. İsterseniz uğraşmadan fotoğraflarınızı baskıya gönderebilirsiniz. Böylelikle güzel bir fotoğraf albümü oluşturabilirsiniz. Uygulama içerisinde ki tüm fotoğraf ve videolarınıza bilgisayarınızdan kolayca ulaşabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
lifebox indir